Кілька слів

ПРО ПАБ BEER BEEF

BeerBeef – більше ніж ПАБ! Місце, в якому кожен знайде собі місце))))

Для любителів пива і футболу ми пропонуємо більше 10 сортів пива і великий екран для перегляду важливих матчів. Якщо Ви хочете відпочити великою компанією, у нас просторий зал жива музика. Поспілкуватися з подружкою або влаштувати романтичний вечір можна на затишних диванчиках. А сімейний обід відмінно доповить турнір в настільний футбол.

Для нас важливий кожен гість, ми піклуємося не тільки про його шлунок, але і про його настрій.

НАША КОМАНДА

Занурившись а атмосферу пабу BeerBeef, кожен відвідувач зможе відчути себе довгоочікуваним дорогим гостем і другом.

Персонал пабу BeerBeef уважний і доброзичливий. Усі молоді, амбітні і креативні. Тому приємні сюрпризи Вас можуть чекати як на тарілці, так і в обслуговуванні.

Ми працюємо, щоб Ви відпочивали з комфортом і задоволенням!

НАШІ СТРАВИ

Меню нашого пабу складено так, щоб воно могло подобатися кожному. Ми включили в нього класичні страви української кухні та улюблені багатьма страви інших країн. Але в кожне з них наші кухарі додали частинку своєї душі і маленький секрет, що дозволяє кухні пабу BeerBeef бути привабливою для багатьох.

Ніжні з хрусткою золотистою скоринкою дерунчики під різними соусами, бургери на особливих булочках, які випікаються нашими кухарями, смачні десерти і класична закуска до пива. Для гостей з дітьми ми приготували окреме дитяче меню, в якому кожен привереда відшукає ласощі по собі. Ми вразимо Ваша уява високою естетикою і неповторністю подачі страв.

Що люди

КАЖУТЬ ПРО НАС