Кілька слів

ПРО ГРИЛЬ ТЕРАСУ ФАЗЕНДА

Гриль-тераса “Фазенда” – заклад, створений для Ваших свят. Мальовниче місце в лісі, велика кількість свіжого повітря, яким володіє інтер’єр і екстер’єр, продумане дозвілля дітей та комфортний відпочинок дорослих. Європейське меню з упором на легкі і ароматні страви гриль

У нас Ви можете гідно провести будь-яке святкування (весілля, корпоративи, банкети), поспілкуватися з друзями або провести час з сім’єю. На свіжому повітрі знаходяться дитячі майданчики, на яких Ваші малюки будуть із захопленням грати, даючи Вам можливість відпочити в спокої.

На гриль-терасі передбачений відпочинок в теплі в непривітну погоду і можливість насолоджуватися прохолодою спекотного літнього дня, вдихаючи хвойні аромати в тіні могутніх сосен.

НАША КОМАНДА

Енергетика лісу заряджає і надихає кожного члена команди гриль-тераси Фазенда, що допомагає робити обслуговування якісним і непомітним. Наші офіціанти завжди уважні і привітні, вони вміють вловлювати настрій гостей, і з повагою ставляться до їх відпочинку.

Щороку ми запрошуємо кращих столичних кухарів, щоб знову дивувати Вас несподіваними поєднаннями смаків. Ви завжди можете поспостерігати за приготуванням страв на відкритому вогні, при цьому поговорити з нашими кухарями і навіть вивідати у них який-небудь цікавий рецепт.

НАШІ СТРАВИ

Меню гриль-тераси “Фазенда” складається як з популярних страв європейської кухні, так і з унікальних авторських. Але все ж ключовий акцент ставиться на гриль-меню, яке вже зайняло гідне місце в серцях наших гостей. Адже що може бути краще ароматного шашлику в дуеті з прохолодним пивом або освіжаючим коктейлем, і все це під звуки живої природи.

Що люди

КАЖУТЬ ПРО НАС