Обираючи місце для проведення святкового банкету враховується безліч факторів, так як важливо створити для своїх гостей комфортну і святкову атмосферу, а також ситно і смачно їх нагодувати. Найчастіше, вибираються ті заклади, які мають велику кількість позитивних відгуків. Але не завжди такі місця підходять під формат майбутнього свята.

Якщо ви хочете провести свій святковий захід за межами міста, в затишній атмосфері, отримати насолоду від вишуканої кухні, то ідеальним варіантом є ресторан «Стара Губернія». В даному ресторані є безліч переваг, які зроблять ваш банкет незабутнім. Комплекс включає в себе два банкетних зали з оригінальним оформленням, простору літню терасу, велику територію для прогулянок і проведення фотосесій, а також дитячу зону. Готель-ресторан «Стара Губернія» славиться своєю унікальною кухнею. Велике різноманіття страв з незабутнім смаком залишать у ваших гостей тільки позитивні емоції.

У разі, якщо формат майбутнього свята має більш гучний характер, то найкращим варіантом буде гриль-тераса «Фазенда». Сучасне оформлення закладу добре впишеться в будь-якого роду захід, а європейська кухня з унікальним гриль-меню припаде до смаку усім гостям. Територія гриль-тераси оточена лісом, має безліч красивих місць для фотозйомки, для самих маленьких гостей є великий дитячий майданчик. Персонал закладу завжди готує для своїх відвідувачів багато цікавих сюрпризів.

Для любителів національного колориту і справжньої української кухні найкращим вибором буде ресторан «Корчма». Душевна атмосфера, яка присутня в даному закладі, перетворить ваш захід в справжнє свято. Ресторан має в своєму розпорядженні дві банкетні зали, оформлені в українському національному стилі. У гуцульському залі є піч, котра опалюється дровами в холодну пору року, що створює незабутню атмосферу для гостей. Стилізований інтер’єр, смачна кухня, чуйний персонал – всі ці плюси посприяють проведенню вашого свята на максимальному рівні.

Всі вищевказані місця підійдуть під будь-який формат майбутнього свята і дозволять створити веселу, затишну і незабутню атмосферу для гостей. В залежності від побажань, ви самі визначаєте, який заклад підійде вам більше, але будь-яке з перерахованих місць прийме вас на вищому рівні і подарує позитивні емоції на довгий час.