Гриль-тераса «Фазенда» поєднує в собі велику кількість переваг, які зрідка зустрічаються в одному закладі. Комплекс розміщений в мальовничій лісовій місцевості, наповнений свіжим повітрям та атмосферою душевного відпочинку. Це справжній сімейний комплекс, який включає в себе велику територію для прогулянок, сучасний дитячий майданчик, велику кількість місць для незабутніх фото, власний ставок з можливістю порибалити та багато іншого.

В зимовий період для проведення банкету ми пропонуємо просторий світлий зал, який вміщує до 80 відвідувачів. Інтер’єр залу дуже універсальний, завдяки чому його можна легко адаптувати під будь-який формат свята, будь то піратська вечірка чи саме вишукане весілля в кольорових тонах. Наша гриль-тераса це справжній рай для великої компанії будь-якої вікової категорії.

Ваші смакові рецептори назавжди запам’ятають приємний смак традиційних європейських та унікальних авторських страв від наших поварів. Додаткової уваги заслуговує гриль меню, яке по-особливому смакує в холодну пору року. Що може бути краще, ніж соковитий стейк на грилі з бокалом смачного червоного вина взимку?

Вартість проведення банкету в нашому закладі стартує від 1300 гривень на людину + 10% за обслуговування найкращими та найтурботливішими офіціантами.

Забронювати дату проведення банкету можна за телефоном: +38 (098) 491 52 45