Кілька слів

ПРО РЕСТОРАН КОРЧМА

У самому центрі Житомира розташований оазис українського гостинного відпочинку – ресторан «Корчма». Ззовні «Корчма» схожа на старовинний український будинок з акуратним великим двором, де дивно гармонійно поєднуються сучасний елегантний інтер’єр і традиційний український колорит. Уже 17 років ресторан «Корчма» не перестає дивувати своїх гостей розмаїттям страв, завжди крокуючи в ногу з часом, дотримуючись найсучасніших тенденцій. Незабутня атмосфера затишку, справжня національна гостинність і сучасний погляд на традиційну кухню подарують Вам гарний настрій і назавжди залишаться у Ваших спогадах.

НАША КОМАНДА

Приязна команда ресторану «Корчма» завжди готова:

  • Створити атмосферу привітності і гостинності;
  • Оточити турботою і любов’ю кожного гостя;
  • Створити для Вас справжні кулінарні шедеври;
  • Допомогти у виборі страв і напоїв;
  • Створити святкове, невумушене оточення, допомагаючи відпочити від буденної повсякденності і перетворити навіть звичайну вечерю в пам’ятну подію.
НАШІ СТРАВИ

Меню ресторану “Корчма” має національний характер, але володіє сучасним норовом. Майстерна інтерпретація українських рецептів у виконанні наших кухарів чекають цінителів справжньої насолоди смаком.

Наш ресторан допоможе Вам з широким розмахом відзначити будь-яку значну подію – провести весілля, ювілей або будь-який інший банкет. Ми декоруємо залу відповідно до ситуації і Ваших побажаннь, допоможемо скласти оптимальне меню. При бажанні, наші кухарі включать в нього додаткові страви.

Ваша щаслива подія – наші безмежні можливості!

Що гості

ГОВОРЯТЬ ПРО НАС

Побувати в Корчмі

ПРЯМО ЗАРАЗ
Побувати в Корчмi прямо зараз