Кілька слів

ПРО РЕСТОРАН ГУБЕРНІЯ

Готель-Ресторан «Губернія» – чудове місце, що вражає своєю унікальністю і неповторністю. Опинившись тут, ви перенесетеся в епоху початку ХХ століття і відчуєте міщанську атмосферу невеликого повітового містечка. Абсолютно все, кожна дрібниця, витримана в дусі того часу. Багаті споруди, виконані в стилі дерев’яного зодчества початку минулого століття і розташовуються в оточенні сосен-велетнів. Внутрішнє багате купецьке оздоблення, додасть Вашому відпочинку настрій спокою і солідної поважності. Ви можете відпочити як в стінах наших просторих і затишних залів, так і на літній веранді, літньому залі або в альтанках, насолоджуючись повітрям, настояним на сосновому ароматі.

НАША КОМАНДА

Наша команда порадує Вас якістю обслуговування та щирою дружелюбністю. Майстерні кухарі, які володіють секретами старовинної української та російської кухонь, спеціально для Вас приготують і розкриють неповторний смак страв початку 20 століття, якими пригощали важливих гостей в багатих купецьких будинках.

Розторопні і тактовні офіціанти чудово орієнтуються в меню і завжди можуть порадити страви і напої, відповідні ситуації. Вони акуратно і непомітно підтримують столики в ідеальному стані, щоб Ви могли насолоджуватися трапезою, куштуючи вишукані страви і по-купецькому відпочиваючи в гостинному ресторані-готелі “Губернія”.

НАШІ СТРАВИ

Наші страви вразять Вас вишуканістю смаку і унікальністю – тут теж все витримано згідно з рецептами авторської старокиївської кухні, які зберігаються в найсуворішій таємниці у наших майстерних кухарів. Тільки у нас Ви зможете скуштувати страви зі справжньої дичини – фазан, приготований під винним соусом, перепілка на гарбузі, філе косулі і багато інших блюд. Ресторан-Готель «Губернія» – це справді чарівне місце, куди хочеться повертатися знову і знову, щоб кожен раз доторкнувшись до історії, відчути велич і непорушність справжніх традицій. Ресторан «губернія» – є ідеальним місцем для проведення весіль, романтичної вечері, дружньої зустрічі, вечірок, корпоративних заходів і сімейних свят.

Що гості

КАЖУТЬ ПРО НАС

На подвір’ї

БІЛЯ ГУБЕРНІЇ
Губерния