Готель-Ресторан «Стара Губернія» – це затишне місце, в якому ви маєте змогу насолодитися вишуканою кухнею, видовищними краєвидами, вдихнути ковток свіжого повітря та просто гарно відпочити в компанії друзів чи близьких. Це найкращий варіант для організації свята. Комплекс включає в себе дві елегантно оформлені зали, простору літню терасу, цікаві місця для організації фотозйомки, власну міні-ферму та велику територію для прогулянок.

Оформлення банкетного залу створює для своїх гостей незабутню романтичну та затишну атмосферу. Місткість залу складає 80 чоловік. У випадку спеки, гості мають можливість виходу на літню терасу через великі панорамні двері, тим самим не втрачаючи контакт зі своєю компанією відпочиваючих. Завдяки мальовничій прилеглій території, ви маєте можливість насолодитись прогулянками та зробити відмінні фото на згадку.

Якщо ж ви бажаєте відсвяткувати власне свято в тихій та спокійні атмосфері, то вам підійде панорамна зала на другому поверсі, яка вміщує до 40 осіб.

Наша кухня приємно здивує вас унікальністю та вишуканістю смаку, адже в процесі готування наші кухарі використовують таємні рецепти української та давньо-київської кухні. Ціна на таку смакоту з людини стартує від 1300 грн + 10% за обслуговування на найвищому рівні.

Готуючись до організації вашого банкету ми допоможемо скласти меню, проконсультуємо щодо оформлення зали, порадимо найкращих музикантів та ведучих, а також з розумінням віднесемось до кожного вашого прохання.

Бронювання можна здійснити за номером

+38 (0412) 40 93 12