Корчма

Новорічний корпоратив – це незабутнє свято, на якому відбувається єднання колективу у веселій і святковій атмосфері. Багато співробітників чекають це свято з нетерпінням, а керівництво готується до організації заходу завчасно. Одними з найбільш важливих факторів для вибору місця проведення є: просторе приміщення, затишна атмосфера, смачна кухня, хороша музика, захоплююча програма.
З огляду на всі вищевказані фактори, можна з упевненістю сказати, що ресторан «Корчма» добре підходить під всі вимоги. Проведення новорічного корпоративу в нашому ресторані залишить яскраві емоції і спогади на весь наступний рік. Ви будете з посмішками на обличчі та приємними емоціями ділитися спогадами про проведений захід і обов’язково забажаєте повторити це дійство в ресторані «Корчма» знову.

Які переваги пропонує ресторан «Корчма» для своїх гостей на новорічному корпоративі:
1. Атмосферний святковий декор і вулична новорічна фотозона. Ми приділяємо багато часу підготовці приміщень до свята, щоб створити максимально позитивну атмосферу для наших гостей. Всі зали прикрашаються новорічним інвентарем і, в союзі з українським інтер’єром, це виглядає дуже яскраво і святково. Для любителів відобразити захід на фото, створюється виносна новорічна фотозона.

2. Розважальна програма з українським колоритом. Новорічна програма в ресторані «Корчма» завжди дуже весела, запальна та захоплююча. Колоритні ведучі, різноманітні конкурси, змагальні програми для колективів і багато іншого зберігає гостям гарний настрій таі бадьорість протягом всього вечора.
3. Музичний супровід від досвідченого діджея. У продовженні всього свята для вас буде працювати професійний діджей, який своїми музичними рішеннями буде закликати на танцювальний майданчик та підтримувати всіх гостей в хорошому, бадьорому настрої.

NRv_ngXt06k

4. Страви, виготовлені з усією душею. На ваших столах буде присутня велика різноманітність кулінарних шедеврів від наших кухарів, які при готуванні в основу кожного рецепта вкладають частинку своєї душі.
Вартість проведення новорічного корпоративу у нас на одну людину становить 650 грн. Ми щиро раді кожному нашому гостю і чекаємо вас на новорічний корпоратив в ресторані «Корчма»!

Бронювати можна за телефоном: +38 (068) 605-07-02

* Примітка: дати гарантованої програми 24.12-28.12. В інші дні склад програми обговорюється окремо.