Корчма

У самому центрі Житомира розташований оазис українського гостинного відпочинку – ресторан «Корчма». В цьому закладі все навколо витримано в українському стилі – від інтер’єру до смачної української кухні та гостинності.

В літню пору року працює простора літня тераса, яка зваблює відвідувачів своїм затишком та вишуканим дизайном. В зимовий період ресторан приймає своїх гостей у стилізованих залах.

Гуцульський зал розділений на дві частини, кожна з яких вміщує до 30 відвідувачів. Унікальною особливістю є обігрів приміщення грубою на дровах, яка розповсюджує навколо тепло та легкий аромат вогнища. У такій домашній та затишній атмосфері можна годинами спостерігати за негодою на вулиці через великі скляні вікна, які виходять на подвір’я закладу.

Інша зала суттєво відрізняється від попередньої. Вона простора та світла, її легко адаптувати під будь-який стиль вашого майбутнього свята. Інтер’єр залу вдало поєднує в собі елегантність зі справжнім українським колоритом.

В залі розташований бар з нашими фірмовими настоянками та з соліннями власного виробництва, які особливо цінуються нашими гостями.

При організації банкету ми пригощаємо наших гостей традиційною українською кухнею, котра поєднується з елегантними та сучасними презентаціями. Вишукані страви славетної української кухні припадають до смаку усім відвідувачам нашого ресторану завдяки особливим рецептам та кулінарнам хитрощам наших кухарів. Вартість святкового меню на одну людину складає від 500 грн.
Завітайте до нашого ресторану «Корчма» та отримайте незабутні емоції завдяки професійності та душевності нашого колективу! Або зателефонуйте за номером +38 (068) 605-07-02